-
Duyurular/Haberler

Yaz Okulları

YAZ OKULLARI

Çocuklarımızın yaz tatilini programlı bir ortamda değerlendirmelerine imkân sağlamak ve bu kapsamda çocuklarımızın sosyo-kültürel ve sportif yönlerini geliştirmenin yanında iyi bir İngilizce eğitimi vererek geleceğe umut veren gençler yetiştirmeyi hedeflemekteyiz.

Yaz okullarında vereceğimiz eğitim toplamda her bir öğrenci için 108 saattir. İngilizce dersi ortak ders olup her öğrenci 60 saat eğitim alacaktır. Seçmeli faaliyet derslerinden herhangi birini tercih eden 24 saat eğitim alacaktır. Seçmeli spor derslerinden herhangi birini tercih eden 24 saat eğitim alacaktır.  

ORTAK DERS:

İngilizce:

Dünyada ortak dil kabul edilen İngilizce; deneyimli eğitmenler tarafından haftada 10 saat toplamda 60 saat dil eğitimi verilecektir.

SEÇMELİ FAALİYET DERSLERİ:

Bilgisayar:

Bilgi ve teknoloji çağının vazgeçilmez unsurlarından bilgisayar; güvenli, nitelikli ve bilinçli bir şekilde kullanılması için haftada 4 saat,toplamda 24 saat eğitim verilecektir.

Eğitici Drama ve Tiyatro Eğitimi:

Çocukların kişisel ve sahne gelişimlerine katkı sağlamanın dışında; özgüven ve sosyal yönlerinin şekillenmesine yardımcı olmak amacıyla haftada 4 saat,toplamda 24 saat eğitim verilecektir.

Müzik:

Çocukların sanatsal ve kişisel becerilerini keşfetmek amacıyla piyano, keman, ney, gitar ve bağlama kursu haftada 4 saat,toplamda 24 saat uzman hocalar tarafından verilecektir.

Resim:

Çocukların kişisel becerilerini ortaya çıkarılması bakımından önemli bir yer teşkil eden resim; alanında deneyimli hocamız tarafından yaş gruplarına göre toplamda 24 saat eğitim verilecektir.   

Akıl Oyunları:

Hızlı ve pratik zekânın ön plana çıktığı günümüz eğitim sisteminde çocukların sayısal zekâ gelişimine katkı sağlaması amacıyla haftada 4 saat,toplamda 24 saat kurs verilecektir. 

SEÇMELİ SPOR DERSLERİ:

Basketbol:

Dünyanın önemli spor branşlarından biri olarak görülen basketbol; altyapısı Tofaş Basketbol takımı olan, Amerika NCAA (Amerika Kolej Ligi) oynamış, uluslararası deneyimi olan milli basketbolcu hocamız tarafından toplamda 24 saat eğitim verilecektir.

Futbol:

Günümüzde en önemli spor branşı olan futbol; süper lig deneyimi olan profesyonel futbolculuk yapmış ve aynı zamanda antrenör olan hocamız gözetiminde toplamda 24 saat eğitim verilecektir.

Badminton:

Son dönemde popülaritesi artan spor dallarının başında yer alan badminton; alanında uzman hocamız eşliğinde toplamda 24 saat eğitim verilecektir.

Tenis:

Çocuklarımızın fiziksel gelişimine önemli ölçüde katkı sağlayan tenis; alanında uzman hocalarımız tarafından tam donanımlı tenis kortumuzda toplamda 24 saat eğitim verilecektir.

Taekwondo:

Uzakdoğu savunma sporları arasında önemli bir yere sahip olan Taekwondo; alanında uzman hocamız tarafından çocukların fiziksel ve zihinsel yönlerini geliştirmek amacıyla toplamda 24 saat olmak üzere eğitim verilecektir.

SOSYAL ETKİNLİK:

Kurs Süresince derslerin dışında haftada bir gün sosyal etkinlikler düzenlenecektir. Bu etkinlikler kültür ve doğa gezisi, yüzme, bowling, sinema, at çiftliği vs. olacaktır. 

60 SAAT İNGİLİZCE EĞİTİMİ

24 SAAT SEÇMELİ SPOR EĞİTİMİ

24 SAAT SEÇMELİ FAALİYET EĞİTİMİ

TAM DONANIMLİ FITNESS SALONUMUZDAN ÜCRETSİZ YARARLANMA

PLAYSTATION, LANGIRT, MASATENİSİ ve SANTRANÇ KEYFİ

YAZ OKULU SÜRESİNCE ÜCRETSİZ ÖĞLE YEMEĞİ

ÜCRETE SERVİS DAHİLDİR (EVDEN ALINIP EVE TESLİM EDİLECEKTİR).

HER SINIFLA GÜN BOYU İLGİLENECEK TAKIM KOÇU OLACAKTIR.

YAZ OKULU ÖRNEK PROGRAMI

SAAT

09.00

09.15-10.15

10.30-11.30

11.45-12.30

12.45-13.45

14.00-15.15

15.15-16.30

17.00

Pazartesi

Toplanma

İngilizce

İngilizce

Yemek

Serbest Zaman

Seçmeli

Spor Dersi

Seçmeli

Faaliyet Dersi

Servis

Salı

Toplanma

İngilizce

İngilizce

Yemek

Serbest Zaman

Seçmeli

Faaliyet Dersi

Seçmeli

Spor Dersi

Servis

Çarşamba

Toplanma

İngilizce

İngilizce

Yemek

Serbest Zaman

Seçmeli

Spor Dersi

Seçmeli

Faaliyet Dersi

Servis

Perşembe

Toplanma

İngilizce

İngilizce

Yemek

Serbest Zaman

Seçmeli

Faaliyet Dersi

Seçmeli

Spor Dersi

Servis

Cuma

 

Toplanma

İngilizce

İngilizce

Yemek

Sosyal Etkinlik

Servis

 

 KURS ÜCRETİ:     Bir Dönem 500 TL

                                  İki Dönem  900 TL

 

SEÇMELİ FAALİYET DERSLERİ  

1. Eğitici Drama ve Tiyatro Eğitimi

2. Bilgisayar

3. Akıl Oyunları

4. Müzik (Piyano-Keman-Ney-Gitar-Bağlama)

5. Resim

 

 

SEÇMELİ SPOR DERSLERİ

1. Taekwondo

2. Basketbol

3. Futbol

4. Tenis     

5. Badminton  

İlan Tarihi: 17 Mayıs 2013


Güncelleme Tarihi: 30 Haziran 2016, Perşembe
Yayın Tarihi: 11 Ocak , Salı
Ziyaret Sayısı: 5973